Závodní tým

V roce 2007 se datuje vznik společnosti ” VANGELAS ” v České republice. Za účelem podpory nové obchodní činnosti jsem zahájil pronájem závodních motorek, distribuci a prodej vybavení pro závodní motocykly a zařízení pro depo.Z lásky k motorkám a servisní práci jako takové, jsem se rozhodl sestavit závodní tým a podílet se tím na populární závodní série C.E.C. Czech Endurance Cup.
Již od roku 2007 jsem byl v kontaktu s několika vynikajícími jezdci , takže nebylo těžké dát tým dohromady.Na motocykly našeho závodního týmu byly použity výrobky naší společnosti, které distribujeme v České republice a současně jsme je seřídili a nastavili pro závod na našich zařízeních.

Výsledkem dobré práce všech členů týmu, spolu s našimi dobře připravenými rychlými motocykly, přinesl do našeho závodního týmu již od prvního závodu velmi pěkné 2. místo na místním brněnském okruhu dne 25. 05. 2008.Dobré výsledky přicházely i nadále, 2. místo na Hungaroringu v druhém závodě sezóny a o měsíc později 1. místo ve třetím závodě opět na místním okruhu v Brně.Tím jsme dali o sobě vědět, že náš tým odvádí opravud dobrou práci a že naše výrobky jsou velmi dobré.
Poté 2. místo ve čtvrtém závodu v Mostě nás všechny opět přiměl slavit.
Mezitím pro osobní zábavu jsem se účastnil Slovenského závodní seriálu ERES cup. Jezdil jsem na jednom z našich závodních motocyklů a podařilo se mi domů přinést jedno třetí a jedno druhé místo na Pannoniaringu s osobním časovým rekordem.

Motocykly měly vysoce kvalitní servis a byly naší společností velmi pečlivě připraveny na závody. Kvalita závodních produktů nabízených našim zákazníkům k prodeji byly předem tvrdě testovány naším týmem v každém závodě.
Vše společně s tvrdou prací všech členů týmu stále přinášelo dobré výsledky v každém závodě, ve kterém jsme se toho roku účastinili. Ještě přibylo jedno 1. místo během pátého závodu sezóny na mosteckém okruhu. To byl důkaz naší dobré práce při přípravě motocyklů na závody.
V posledním závodě sezóny byl náš tým první až do posledního kola před koncem závodu. Ovšem náš týmový jezdec měl nehodu, a tak nemohl být klasifikován, z důvodu nedokončení závodu.

… Moje účast na motocyklových závodech začala před mnoha lety v Řecku.
V roce 1991 jsem pracoval jako závodní mechanik pro tým Castrol Hellas Racing v řeckém šampionátu. Motocykly týmu v té době byly Cagiva Mito125, Honda RS250R, APRILIA RS 250GP a oblíbený legendární čistě závodní stroj SBK Ducati 888 Corse.

Během své kariéry jsem pracoval nejen jako závodní mechanik, ale také jako motocyklový mechanik pracující na nejpopulárnějších motocyklových značkách (Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, MotoGuzzi, Triumph, KTM, Aprilia, Ducati) pro mnoho motocyklových dealerů po mnoho let.

Podařilo se mi získat dobré zkušenosti, a ty nyní nabízím všem svým zákazníkům. Snažím vždy poskytnout vysoký standard kvality služeb, přátelský přístup a přijatelné ceny v mé nové dílně v centru Brna.

Těšíme se na Vás a doufáme, že se u nás budete cítit příjemně a že budete s našimi službami spokojeni.